Ameliyatsız Vajina Daraltma Bitkisel Tahlil

5 gün önce SAĞLIK
Bu yazıyı 2 dakikada okuyabilirsiniz
2 views

Ameliyatsız vajina daraltma için doğal ve bitkisel teknikler.. Bektaşi üzümü, nane yaprağı üzere doğal yollarla vajina daraltmak mümkün..Vajina daraltmak için doğal yollar arasında egzersizler ve kimi bitkiler bulunmaktadır. Sahip olunan dar ve sıkı bir vajina yaşanan cinselliğin eşler için daha zevkli ve tatminkâr olmasını sağlamaktadır. Umumî olarak doğumlardan sonra vajinalarda meydana gelen genişlemeler için tahlil arayan hatunların sayısı nispeten ziyadedir.

Vajina Daraltma Bitkisel Metotları

Dar ve sıkı bir vajinaya sahip olmak için konutlarda uygulanabilecek Vajina daraltan bitkisel tahliller şunlardır;

  • Nane Yaprağı: Bir kap içersinde su ile kaynatılacak olan ana yapraklarını soğuttuktan sonra leğen içerisine dökmek gerekir. Naneli su üzerinde 15 dakika beklemek vajinada daralma olmasını sağlayacak bitkisel tahlil olacaktır.
  • Güvercin Ağacı Bitkisi: Vajina kaslarını sıkıştırıcı tesiri olan otlardan birisi olan güvercin ağacı bitkisini öğüterek haftada bir defa vajina kesimine uygulamak tesirli olmaktadır.
  • Bektaşi Üzümü: Bektaşiüzümü solüsyon haline getirilerek uygulanmaktadır. Bektaşi üzümünü solüsyon yapmak için; Suya koyarak kaynatılan üzüm bir şişe içerisinde koruma edilebilir. Her gün duş yapmadan evvel vajina ortamına uygulanan Bektaşi üzümü solüsyonu sayesinde vajinanın hassaslığı artarak elastikiyetini kazanacaktır.

Vajina Daraltma Doğal Formülleri

Vajina duvarları hengam içerisinde estetikliğini kaybederek genişler. Vajina esnekliğinin kaybolmasına neden olan durumlar;

  • Gerilimli geçen ağır bir hayat yaşanması
  • Sıhhatsiz beslenme ve sigara tasarrufu üzere faktörler,
  • Yaşın ilerlemesi ve yapılan doğumlar vajina esnekliğini bozan durumlar arasında bulunur.

Doğal yolla vajina daraltmak için önerilen kegel egzersizleri sayesinde vajina kasları güçlenmektedir. Genç yaşta ve şimdi tevellüt yapmayan hatunların da pratiği gereken doğal bir prosedür olan kegel egzersizleri ileride yaşlanacak olan vajina meseleleri için tedbir alınmasını sağlayacaktır. Kegel egzersizleri idrarı durdurmak için yapılan vajina kaslarını açıp kapatma hareketleridir. Bu pratiğe aralıklı olarak devam eden bayanlar vajina daraltma sorunlarını ameliyatsız olarak doğal yollarla sağlamış olacaklardır.

Konu etiketleri: , , ,