Bir erkeğin sevginizi kullandığına dair 6 davranış

1 ay önce AŞK
Bu yazıyı 2 dakikada okuyabilirsiniz
11 views

Baş karıştırıcı alakaların nasıl olduğunu biliyoruz. Eşinizin gerçek niyetini gösteren davranışları vardır ve sizi kendi çıkarları için kullanıp kullanmadığını ya da sahiden sevip sevmediğini gösteren birkaç ipucu…

Seviyormuş üzere yapıyorsa

Sevmiyorsa: Kişisel hissetmenizi sağlamaz. Yanındaki arkadaşlarından farklı değilmişsin üzere davranır. Mütemadi vesair kişilerle sizi karşılaştırabilir.

Sevmiyorsa: Daima kendinizi günahlı hissedersiniz. Ne yaparsanız yapın ehliyetli olamazsınız ve önünüzdeki daima daha uygununu velev.

Sevmiyorsa: Mesela planlar yaparsınız ve ahir eşiniz ortadan kaybolup planı iptal edebilir. Ya da yalnızca onun programına münâsib bir devirde plan yaparsınız. Telefonlara çok geç yanıt verebilir. Evet, herkes meşgul olabilir fakat sizi önemseyen, seven kişi, geri dönüş yapmak için müsait vakti kovalaması gerekir.

Sevmiyorsa: Asla taviz vermez. Her hengam kendi istediği olur ve uzlaşmak zordur. Önünüzdeki kişi fikirlerinize değer göstermeli ve istikrarlı bir biçimde hareket etmelidir. Aksi taktirde bu davranış sizi devranla yıpratır.

Sevmiyorsa: Sizin güçlü ve zayıf taraflarınızı bilir ve istediği şeyleri yapmak için sizi manipüle etmeye çalışır. Bu münasebet tipi ne olursa olsun kabul edilemez.

Sevmiyorsa: Seven insan, dışarıda, arkadaş ortamında, ailede vb. konumlarda sizi asla küçük düşürmez, sesini yükseltmez, ya da yanlış bir şey yaptığınızda günlerce sessiz kalmaz. Bu davranışlar bir çeşit “ceza” da olabilir. Seni hakikaten seven bir adam sana asla zarar vermez, bu yüzden istediğiniz davranış bu değilse, bu alakaya son verseniz yeterli olur.

Not: Hayat o kadar kısa ve süratli ki vaktinizi sevgisiz kişilerle harcayarak geçirmeyin….