Çağdaş gelinler için çarpıcı siyah gelinlikler

1 ay önce KADIN
Bu yazıyı 3 dakikada okuyabilirsiniz
10 views

Beyaz renk, gelinlerin hususî günlerinde giymeleri için tercih edilen klasik renk olarak görülüyor. Gelgelelim beyaz, klasik ve sevimli görünmekle birlikte, bir gelinin tek seçeneği değildir. Biraz daha eşsiz bir deneyime istekli olanlar için, gayrı birçok renk seçenekleri var.

Münhasıran, siyah tonları, bir gelinlik için mükemmel bir görünüm oluşturur. Öyleyse, büyük gününüzde cesaretli bir söz oluşturmak istiyorsanız, neden siyah gelinlikleri düşünmüyorsunuz?

Siyah dantelli gelinlik

Düğün gününde siyah giymenin en âlâ yollarından biri dantelli elbiselerdir. Siyah dantel inanılmaz romantik ve zarif bir manzara oluşturur. Bu da bir gelinlik için kusursuz bir seçimdir. Yapmanız gereken tek şey size en münasebetli stili ve silueti seçmek. Baştan ayağa dantel dizaynlar inanılmaz aşamada lüks görünse de, yalnızca bir dokunuşa sahip stiller sofistike bir estetik sunabilir. Gelgelelim, hangi tipi seçerseniz seçin, düğünün akabinde gelinliklerinizi tekrar kolay kolay giyebileceksiniz.

Uzun siyah gelinlik

Görünümünüze klâsik bir dokunuş için, uzun siyah bir gelinlik tercih etmeyi düşünün. Elbisenizi daha da uzatmak istiyorsanız kuyruk ekleyebilir yahut prenses model seçebilirsiniz. Gelgelelim, uzun siyah bir elbisenin anında çok ziyade dikkat çekeceğine dikkat etmek kıymetlidir. Bu nedenle, takı, saç ve makyaj da dahil olmak üzere görünümün geri kalanını, fazladan görünmemesi için nispeten olağan tutmayı unutmayın.

Kısa siyah gelinlik

Kalbinizi çağdaş bir düğüne nazaran ayarladıysanız, kısa siyah bir elbise sizin için ülkü seçim olabilir. Fakat, büyük gününüzde bir yıldız üzere parlayabilmeniz içni gelinliğinizin standart bir elbiseden daha sofistike görünmesini sağlamalısınız. Bunu yapmak için, tül ve dantel üzere klasik gelin stillerini deneyin. Başkaca, ekstra hususî bir dokunuş için süslemeli yahut nakışlı bir tasarım düşünün.

Siyah gotik gelinlik

Siyah gelinlik, mahsusen gotik görünüşü seven gelinler için harika bir seçenektir. Birden fazla siyah elbise hafif bir gotik estetik sunacak olsa da, muayyen stiller gotik üslubu daha ağır bir halde kucaklıyor. Öyleyse, fantezi havası olan bir gelinlik peşindeyseniz, kalın dantel, uzun kollu, ağır kumaşlar yahut siyah brokar üzere ögelere sahip bir tasarım arayın. Koyu makyajı seçmek, bütün olarak gotik bir görünüm elde etmenize yardımcı olabilir.

Siyah-Beyaz gelinlik

Siyah bir gelinlik giymeyi düşünüyor, ama klasik beyazı da büsbütün terk etmekten emin değilseniz, neden her iki rengi de kucaklamıyorsunuz? Siyah ve beyaz karışımı ile eşsiz stilinizi sergileyebilirsiniz. İnce bir görünüm için siyah yüklü, beyaz bir elbiseyi tercih edin. Daha ağır bir görünüm için beyaz dokunuşları olan siyah bir stil seçin.

Konu etiketleri: , , , ,