Evliliğinizi 7 günde kurtarın!

2 ay önce AŞK
Bu yazıyı 5 dakikada okuyabilirsiniz
16 views

Biz evli bayanlar birçok hengam cinselliğin değerini unutuyoruz. Eşimle birlikte bir partinin ortasında gizlice banyoya kaçtığımız o çılgın anları hatırlıyorum. Lakin üzerinden çok hengam geçti. 10 yıldır beraberiz ve 5 yaşın altında 2 oğlumuz var. Evvelce birbirimize istekle yaklaşırdık artık ise yatağa girer girmez uyuyakalıyoruz. Ancak gerçek şu ki, onu hala arzuluyorum. Hem tertipli seks hayatının birçok yararı var. Daha uzun yaşamanızı sağlıyor ve kan basıncını düşürüyor. Bu yüzden, 7 günümü eşimle seks yapmayı tekrar sevmeye adadım. Tanınan eksperlerin seks tavsiyelerini dikkate alarak 7 farklı görüş denedim. İşte sonuçları…

Gün 1 – Seks takvimi yapın
Sahihi bu yapmak istediğim son şeydi fakat Dr. Tina Tessina, en az haftada bir kere plan yapmak, bir partide eşimi kuytu bir bölgeye çekmek kadar çılgınca değildi fakat artık hadisenin irtibat kurmakla ilgili olduğunu anlıyordum. Dr. Tessina tekrar nasıl muhabere kuracağımızı hatırlamamızı tavsiye ediyordu, bu birkaç sözle, bir bakışla ya da dokunuşla olabilirdi. Yani, seksi planlamak çok daha seksi olabiliyor. Şu an seks hayatımızın ne kadar yeterli olduğuna şaşırıyorum. Evlatlarını yatağa erken gönderdim ve eşime bu gece için şahsi bir planımız olduğunu söyledim. İtiraz etmedi.
Gün 2 – Tüm gün eşinizle ilgili fanteziler kurun
Son birkaç yıl boyunca, ne devir
Eşim hakkında hayaller kurmaya başladım. Birinci tatilimizde yaşadığımız sıradışı seks deneyimimizi ve onun kaslı bacaklarını düşündüm. Ve işe yaradı. Bu arada eşim işten geldi. Kıyafetlerini parçalamaya hazırdım. O gece evlatları yatağa gönderdikten sonra odaya kapandık ve tüm favori anılarımızı paylaştık.
Gün 3 – Bir geceyi masaja ayırın
Geçmişte, ne vakit eşim sırtıma dokunmaya başlasa, bunun seks için bir işaret olduğunu düşünür ve önünü kesmeye çalışırdım. Zira umumiyetle, yorgun, isteksiz, kirli saçlı ve epilasyon yapmamış olurdum. Ama Dr. Karen Finn, birbirlerine her gün
Gün 4 – Fantezileriniz hakkında dürüstçe konuşun
Eşim, hayran olduğum ünlüleri ya da lisedeki sevgilimi anlatabileceğim cinste bir adam değil. Açık bir bağımız yok. Bu yüzden de asla fantezilerimiz hakkında konuşamadık. Bu konuşmanın onun inancını zedeleyeceğinden endişelendim.Fakat, ilgi bilirkişisi Jordan Gray, en güzel cinsî deneyimleri ve fantezileri hakkında konuşan
O gece yatağa gittiğimizde, bu hususta epeyce edepsiz bir diyalog yaşadık. Fakat yalnızca 3 dakika sürdü zira konuşmaktan daha değerli işlerimiz vardı.
 
Gün 5 -Seksi fotoğraflarınızı gönderin
Bir evvelki gün seksi mesajlaşmamız umduğumdan daha çok işe yaradığı için seksi fotoğraflar göndermenin de güzel olacağına karar verdim. Normalde bunu yapan bir hatun değilim. Velev seksi fotoğraflar çeken ya da bu halde harika göründüğünü düşünen bir bayan değilim. Lakin denemek istedim.

Evlilik ve bağlantı bilirkişileri Susie ve Otto Collins, erotik mesajlaşmaların yalnızca 20’lerindeki istekli gençlere mahsus olmadığı konusunda ısrarcı. Her yaştaki çift için eksiksiz münhasıran de bir taraf sık seyahat ediyorsa. Ayrıyeten her gün gördüğünüz ve birlikte yaşadığınız partnerinizle de gecenin ateşini yükseltmek için kullanabilirsiniz.

Kabul etmeliyim ki bu biraz alıştırma istiyor. Eşimin bende seksi bulduğu mekanları düşündüm ve yakın plan birkaç fotoğraf çektim. Boynum, omuzlarım, ya da onun beğendiği rastgele bir konumum.
Kabul etmeliyim ki bu süreç kendimi daha farklı görmemi sağladı. Tüm gün boyunca yalnızca bir anneyim. Öğlen uykusu için bir yastık, okuma devranı için bir koltuk hizmeti görüyorum ve her devir eteğimi çekiştiren birileri var. Ama evlatlar uykudayken bu fotoğrafları çekmek vücudumu tekrar fark etmemi sağladı. Kendimi çok seksi hissettim ve bu bana düzgün geldi.

Gün 6 – Yeni bir şey deneyin
Bazen yalnızca yeni bir şey denemeniz gerekir.

Bizim için bu eski fantezilerimiz kadar uzakta kalmıştı. Çoklukla misyoner konumunu tercih ediyorduk zira vücudumla ilgili özgüven problemlerim vardı ve

Gün 7 – Seks yapmayın
Eşimle seks yapmayı tekrar sevmek için denemelerimin 7. gününde, sevişmedik. Yalnızca birlikte vakit geçirdik. Mısır patlattık ve el ele tutuşup televizyon izledik. Harikaydı. Uzun devrandır olmadığımız kadar rahat hissettik. Bütün bir hafta boyunca sevişmiştik ve yorgunduk lakin daha kıymetlisi tekrar bağlandık.

Aslında, çiftlerin inanılmaz bir seks hayatı için her gün sevişmelerine gerek yok. Alaka koçu Leilla Blackwell uzun müddetli bağlarda her gün sevişmenin, işleri monotonlaştıracağını ve hissizleştireceğini söylüyor. Seksi bir hizmet üzere görmek aranızdaki bağı da zayıflatır ki bu bağ, seksten daha kıymetli. Blackwell, bağ kurmayı öğrendik. O günden beri seks bizim için bir bağ kurma yolu. Birlikte mesrur olmayı öğrendik. Kendimize düşen hizmetleri fark ettik. Hem artık ikimiz de çok daha seksi ve alımlı hissediyoruz. Eskisi kadar genç olmayabiliriz lakin hala birbirimizi inanılmaz seksi buluyoruz. Kurduğumuz duygusal yakınlık daha düzgün bir seks hayatına sahip olmamızı sağladı.

Menşe: yourtango.com

Konu etiketleri: , , , ,