Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul başlıyor

2 ay önce KADIN
Bu yazıyı 2 dakikada okuyabilirsiniz
9 views

Marka ve tasarımcıların Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonlarının sergileneceği Mercedes Benz Fashion Week Istanbul, 19-22 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Aktiflikte 46 dizayncı ve marka, yekunda 38 defilede Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonlarını sergileyecek. Bu isimlerin 17’si defile, 14’ü studio & mini defile, 2’si The Core Istanbul’da sunum ve bir kişi de retrospektif formatında gerçekleştirecek. Başkaca her dönem olduğu üzere, bu dönem da koleksiyonlarını Kavi PSM ortamı dışındaki mekanlarda sergilemeyi tercih eden 4 dizayncı bulunuyor.

Türk ve memleketler arası satın alma sorumlularını marka ve tasarımcılarla buluşturarak aktifliğin ticari ayağını oluşturan The Core Istanbul, bu seri yeni formatı altında karnaval temasıyla 20-21 Mart tarihleri arasında kapılarını açacak. 45 markanın Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonlarını satın alma sorumluları ile buluşturmasının yanı sıra seri trendleri, dijital süreçlerin idaresi, markalaşma, yavaş moda ve moda fotoğrafçılığı ana başlıkları altında atölye çalışmaları ve paneller, Türk dizayncı markalarını bir araya toplayan bir pop-up store da The Core çatısı altında gerçekleşecek.

13. seride koleksiyonlarını sergileyecek olan marka ve dizayncılar arasında; Aslı Filinta, Belma Özdemir, Brand Who, Cele-Brand, Ceren Ocak, Çiğdem Akın, Clımber, Damat, Db Berdan, Emre Erdemoğlu, Emre Pakel, Exquıse, Ezra Tuba, Giray Sepin, Gokhanyavas, Gülçin Çengel, Guntas, Hemington, House Of Ogan, Karma 1: Selen Akyüz & Third, Kiğili, Kith&Kin, M.O.F.C. Eda Güngör, Mehtap Elaidi, Meltem Özbek, Mercedes-Benz Presents Özgür Masur, Miin By Kadir Kiliç, Murat Aytulum, New Gen By Ima, Başkan Özkan, Hasret Erkan, Tahassür Kaya, Hasret Süer, Şebnem Günay, Sudi Etuz, Tuba Ergin, W-S-M mekan alıyor.

Konu etiketleri: