Rujlar sizinle ilgili çok şey söylüyor

2 ay önce KADIN
Bu yazıyı 2 dakikada okuyabilirsiniz
11 views

Farklı ortamların ve tonların farklı manaları vardır. Mesela al tonlar tutkuyu, turuncu tonlar ise neşeyi temsil eder. Her bir ruj renginin sırrını sizlerle paylaşmak istedik.

Turuncu

Sefalı bir kişiliğe sahip hayli toplumsal bir bireylerdir. Boş devirlerini arkadaşlarıyla geçirmekten ve yeni beşerler tanımayı sever ve olumlu oluşları dikkatleri üzerine çekmeyi sağlıyor.

Al

Yürekli ve korkusuzluğu temsil eder. Onlar için en kıymetli şeylerden biri hayallerinin peşinden koşmak ve amaçlarına ulaşmak için çok çalışmaktır.

Pembe

Çok sevecen, sempatik ve duygusal bireyleri temsil eder. Rastgele bir sorunun üstesinden rahatlıkla ve anlayışla başa çıkan ve anlayışı olduğundan beşerler minnet duyar.

Nude

Hayatta ufak şeylerden mesut olabilen ve azla yetinip daha fazlasını yapmaya çalışan insanları rengidir. En çok önemsediği şey dürüstlüktür. Biraz soğukkanlıdır ve iç sesinin doğruluğuna inanır.

Kahverengi

Ailenin her vakit önde geldiği ve onlarla ne kadar vakit geçirirse o kadar mutu olan insanlardır. Arkaya baktığında her devir şık anılar bırakacak halde yaşar. Nostalji aşığı şahıslardır ve eski sinemaların, müziklerin ve modanın hayranıdır.

Mor

Bir şeyi sahiden istediğinde o şeyi elde edene kadar uğraşır ve kimse durduramaz. İnatçı ve kararlı bireylerdir. Güçlü bir iradeye sahip ve doğuştan liderlik ruhu vardır. Yarışmadan hoşlanan ve her vakit kazanmayı başaran şahıslardır.

Siyah

Kişilerin ne dediği umursamayan şahıslardır. Kendiniz için yaşar ve mümkün nispeten birden fazla şeyden bağımsız yaşamaya çalışırlar. Had ve kuralların dışına çıkmayı severler.

Renkli

Farklı ve neşeli olduğundan beşerler bazen sizi anlamakta zorlanabilir. Büyük, çılgın hayaller kursalar da idealist şahıslardır.

Konu etiketleri: ,