Selüliti Yok Eden Yağ Karışımı

3 hafta önce KADIN
Bu yazıyı 2 dakikada okuyabilirsiniz
14 views

Selülit her devir bayanları rahatsız eder. Mahsusen yaz aylarında ince kıyafetlerden kendisini anlaşılan eden yada plajlarda pareo ile gezmenize neden olan selüliti yok eden yağ karışımı var. Bu karışımı akıllıca uygulayarak selülitlerinizle vedalaşabilirsiniz.

Selüliti Yok Eden Yağ Karışımı

Selülitin en değerli nedeni hareketsizliktir. Gün içerisinde uzun saatler birebir durumda kalmayın. Bacaklarınızdaki kan akışının yavaşlamaması için sık sık hareket edin. Selülitin sair nedenlerinden biri de vücutta biriken toksinlerdir. Su en doğal toksin atıcıdır.

selüliti yok eden yağlar

Gün içerisinde ehliyetli ölçüde su tüketin. Selülit ile savaş edebilmeniz için tükettiğiniz azıklara da dikkat etmeniz gerekiyor. Selüliti Yok Eden Azıklar Cildinizi sert kıllı bir fırça fırçalamak selülitten kurtulmanızda size yardımcı olacaktır. Sert kıllı fırçalar ile masaj kan akışınızın hızlanmasına ve cilt yüzeyindeki meyyit deriden kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Bir öbür tesirli prosedür ise doğal yağlar ise cilde masaj yapmaktır.

Selülit İle Savaşan Doğal Yağ Karışımı

Materyaller

  • 2 çorba kaşığı susam yağı
  • 4 çorba kaşığı portakal yağı
  • 2 çorba kaşığı biberiye yağı
  • 2 çorba kaşığı kekik yağı

Uygulanışı

Tüm doğal yağları küçük bir kase içinde karıştırın. Sonrasında saf ve kuru olan bacak nahiyenize dikey hareketler ile uygulayın. Bu hareket kan akışınızın hızlanmasını sağlar. Sonrasında streç sinema ile bacağınızı sarın. Bu süreçten sonra spor yaparak kan akışınızı hızlandırdığınızda doğal yağlar tesirini daha çokça göstermiş olur.

Bu karışımın içerisindeki doğal yağların özelliği ise bacak ortamınızdaki ısıyı arttırarak kan akışını hızlandırmaktır. Spor yaptıktan sonra streç sineması açın ince dokulu bir kese ile cildinizi ovun. Sonrasında cildinizi yağlardan arındırabilirsiniz. Dilerseniz Selülit; nedenleri ve tahlilleri forum sayfamıza göz atabilirsiniz.

Konu etiketleri: , ,