Yaz uzunluğu güçlü görünen saçlar

2 ay önce KADIN
Bu yazıyı 3 dakikada okuyabilirsiniz
12 views

Plajlar, şenlikler, konserler… Hepsi yazın getirdiği en hoş ve keyifli detaylardan. Lakin bir ortak noktaları daha var: saçlarımız üzerindeki yıpratıcı tesirleri. Yaz uzunluğu saçlarınızın gür, güçlü ve sağlıklı görünmesi için endişelenmeden gönül rahatlığıyla sıcak havaların ve tatilin keyfini sürebilmek için saç bakım rutininizi güçlendirmenin vakti geldi çattı!

House of Fuzuli’de gerçekleşen Pantene Superfood etkinliğinde konuşan P&G Saç Bakım Kategorisi Muhabere Yöneticisi Gonca İlkmen “Sağlıklı hayat için bilhassa yararlı olduğu düşünülen, besin pahası yüksek azıklar olarak tanımlanan superfoodlar, besleyici tesiri ile son yıllarda tüm sağlıklı beslenme programlarına dahil oluyor. Biz de bu superfoodların vücuda olan besleyici tesirini saç bakımına uyarladık, Pantene’in yenilikçi gücü ile superfood trendini biraraya getirdik” dedi.

Eksiksiz görünen saçlar için birinci adımın güçlü ve sağlıklı bir görünüm elde etmek olduğunun altını çizen Pantene Saç Stilisti Başkan Tiryaki “Nasıl vücudumuzu dış etkenlerden korumak için gereksinime müsait çeşitli takviyeler ve superfood diye isimlendirdiğimiz bu yararlı besinleri tüketmeye itina gösteriyorsak saçlarımız için de birebirini yapmalıyız. Saçlarınızı dış etkenlerden korumak, her daim güçlü ve gür görünen saçlara sahip olmak ve multi- vitamin tesiri sağlamak için Pantene Superfood Serisini tavsiye ediyorum. Bu yaz saç trendlerine bakacak olursak çok daha büyük ve gösterişli saçlar göreceğimizi düşünüyorum. Şenlik örgüleri, büyük dalgalar ve parlak saçlar yazın en çok görülen saç trendleri arasında olacak. Bu modelleri en âlâ biçimde taşıyabilmek için de evvel kesinlikle saçlarınızın beslenmesine, sağlıklı ve güçlü görünmesine ehemmiyet göstermelisiniz ” dedi.

Saçlarının güçlü ve sağlıklı görünümünü yıllardır Pantene’e emanet eden toplumsal medya influencerı ve Pantene Hoşluk Elçisi Rachel Araz Kiresepi “Pantene Superfood’un, superfood besinlerin vücutta yarattığı güçlü ve sağlıklı etkiyi saçta da sağladığını duymak çok ilgimi çekti. Ancak açıkçası kendim deneyene kadar ben de bu kadarını beklemiyordum. Gebeyken dökülen saçlarım için kaygı ediyorken Pantene Superfood serisi ile tanıştım. Tekrar çıkan saçlarımı görünce bu serinin tesirini kendi gözlerimle gördüm” dedi.

Konu etiketleri: , ,